RN73H1ETTP1763B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1763B25
JLCPCB Part #
C4179296
Description
-55℃~+155℃ 176kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS