RN73H1JTTD3281C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3281C50
JLCPCB Part #
C4276860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.28kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS