RM04J434CT
MFR.Part #
RM04J434CT
JLCPCB Part #
C4065562
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS