RN73H1ETTP1622B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1622B25
JLCPCB Part #
C2534534
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS