RN73H2ETTD12R6D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD12R6D50
JLCPCB Part #
C4077247
Description
-55℃~+155℃ 12.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS