RN73H1ETTP1620F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1620F50
JLCPCB Part #
C2514981
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS