RN73H1ETTP1670F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP1670F50
JLCPCB Part #
C2514958
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 167Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS