SG73P1JRTTD270J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD270J
JLCPCB Part #
C6678116
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS