SG73P1EWTTP43R0F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP43R0F
JLCPCB Part #
C4343473
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS