RN732BTTD9421A05
MFR.Part #
RN732BTTD9421A05
JLCPCB Part #
C4136867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS