HV732ARTTD304G
MFR.Part #
HV732ARTTD304G
JLCPCB Part #
C6637746
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS