RN732BTTD1421A05
MFR.Part #
RN732BTTD1421A05
JLCPCB Part #
C4020270
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS