RN73R2ETTD1623F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1623F25
JLCPCB Part #
C4184319
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS