RN732BTTD8061A05
MFR.Part #
RN732BTTD8061A05
JLCPCB Part #
C4317042
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS