RN73H1JTTD4220D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4220D50
JLCPCB Part #
C4262644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 422Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS