RN732BTTD7592F100
MFR.Part #
RN732BTTD7592F100
JLCPCB Part #
C4027792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS