CFS1/4CT52R333J
MFR.Part #
CFS1/4CT52R333J
JLCPCB Part #
C2613251
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS