RN732BTTD7502F100
MFR.Part #
RN732BTTD7502F100
JLCPCB Part #
C4227425
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS