RN732BTTD7322F100
MFR.Part #
RN732BTTD7322F100
JLCPCB Part #
C4136064
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS