SG73S2BTTD9530D
MFR.Part #
SG73S2BTTD9530D
JLCPCB Part #
C4326165
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 953Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS