RN732BTTD71R5C25
MFR.Part #
RN732BTTD71R5C25
JLCPCB Part #
C4219485
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS