GR1206F1M3T5G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR1206F1M3T5G00
JLCPCB Part #
C49654271
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS