RN732BTTD71R5B25
MFR.Part #
RN732BTTD71R5B25
JLCPCB Part #
C3953336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS