CR085003F
MFR.Part #
CR085003F
JLCPCB Part #
C4259212
Description
-55℃~+155℃ 250mW 500kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS