RN732BTTD6810C25
MFR.Part #
RN732BTTD6810C25
JLCPCB Part #
C4141005
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS