RN732BTTD6812C25
MFR.Part #
RN732BTTD6812C25
JLCPCB Part #
C4353620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS