UR73D2HTTE20L0F
MFR.Part #
UR73D2HTTE20L0F
JLCPCB Part #
C4161629
Package
2010
Description
-55℃~+125℃ 20mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS