SG73P2ATTD245J
MFR.Part #
SG73P2ATTD245J
JLCPCB Part #
C4232004
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS