RN732BTTD6191F10
MFR.Part #
RN732BTTD6191F10
JLCPCB Part #
C4183426
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS