RN731JTTD9651A10
MFR.Part #
RN731JTTD9651A10
JLCPCB Part #
C4165496
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS