RN73H2ETTD37R4B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD37R4B50
JLCPCB Part #
C4234282
Description
-55℃~+155℃ 250mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS