SG73P1JTTD2000F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2000F
JLCPCB Part #
C2575905
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS