RN732BTTD59R7D50
MFR.Part #
RN732BTTD59R7D50
JLCPCB Part #
C4074218
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS