HV732HTTE1105F
MFR.Part #
HV732HTTE1105F
JLCPCB Part #
C4169551
Description
-55℃~+155℃ 11MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS