RN732BTTD39R7D50
MFR.Part #
RN732BTTD39R7D50
JLCPCB Part #
C4042739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS