RN73H1JTTD7873D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7873D25
JLCPCB Part #
C4014903
Description
100mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS