RN732ATTD89R8F50
MFR.Part #
RN732ATTD89R8F50
JLCPCB Part #
C4214731
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS