RN73H2ETTD4072B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4072B25
JLCPCB Part #
C3946377
Description
250mW 40.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS