RN732BTTD5692F10
MFR.Part #
RN732BTTD5692F10
JLCPCB Part #
C4043719
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS