SG73S2BTTD205J
MFR.Part #
SG73S2BTTD205J
JLCPCB Part #
C3968625
Description
-55℃~+155℃ 2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS