RK73H2ATTD2152D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2152D
JLCPCB Part #
C2577228
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS