RT1206CRE0723R2L
MFR.Part #
RT1206CRE0723R2L
JLCPCB Part #
C4319263
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS