RN732BTTD5563D25
MFR.Part #
RN732BTTD5563D25
JLCPCB Part #
C3988335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 556kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS