SG73P1EWTTP563G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP563G
JLCPCB Part #
C3925594
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS