RK73B2ATTD392J
MFR.Part #
RK73B2ATTD392J
JLCPCB Part #
C316781
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS