RN732BTTD5560D25
MFR.Part #
RN732BTTD5560D25
JLCPCB Part #
C4280536
Description
-55℃~+155℃ 125mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS