RN73H2BTTD1672F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1672F100
JLCPCB Part #
C2541797
Description
-55℃~+155℃ 16.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS