RN732BTTD5110D25
MFR.Part #
RN732BTTD5110D25
JLCPCB Part #
C4183797
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS