RN73H2ETTD5361F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD5361F100
JLCPCB Part #
C4231994
Package
1210
Description
250mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS