RN73H2BTTD3653F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3653F25
JLCPCB Part #
C2542919
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS